Rezonans (Titreşim) Yasası ve Nefes

Rezonans Nedir?

Kelime Kökü  Resonantia: Eko, yankı, titreşim, akis anlamına gelir. 

 

Rezonans Yasası : Benzer frekanslarda titreşim yayan olayların, kişilerin kısaca varolan her şeyin birbirine çekildiğini anlatan bir yasadır.

 

Rezonans alanının merkezi kalp olup çapı 2–3 metreyi bulan bir enerji alanına sahiptir. Bu enerji alanı kalp merkezimizden tüm vücudumuzu saran ve hatta bedenimizin dışına kadar taşan elektromanyetik alandır. Rezonans alanının sanıldığından daha geniş olduğuna dair bilimsel olarak araştırmalar devam etmektedir. Şu anda mevcut olan cihazlar ile yapılan ölçümler de bunu doğrulamaktadır.

Rezonans alanı düşüncelerimizin ve duygularımızın izlerini barındıran kalp merkezli frekans sinyalleridir. Bu frekans sinyalleri vücudumuz ve dış dünyamız ile sürekli bağlantıdadır. Bu Frekanslara sahip enerji alanımız kendi frekansına uygun diğer frekanslarla sürekli iletişim içerisinde olup etkileşim içine girdiği frekansları da hayatımıza çeker.

 

Konuyu biraz daha açalım ve Rezonans Yasası  hayatımıza nasıl etkiler? Buna bir bakalım.

 

Evrendeki herşey titreşimden ibarettir. Herşeyin kendisine ait bir titreşimi ve frekansı vardır. Bedenimizin, suyun, havanın, bitkilerin, toprağın, masanın, arabanın, taşın, özellikle de  düşüncelerimizin ve  duygularımızın da bir titreşimi vardır. Bu titreşimlerin de mutlaka  bir frekans aralığı vardır. Bizler titreşimimizi yükselttiğimizde enerjimizde yükselir çünkü Rezonans Yasası böyle işler. Rezonansımız hangi seviyedeyse o seviyedeki insanları ve  tecrübeleri hayatımıza çekeriz. Aynen bir radyo gibi alıcı ve verici olmak. Hangi kanalı dinlemek isterseniz o kanala gelip onun gönderdiği sinyalleri almak. Bunun için ne istediğimizi hayatımıza neleri çekmek istediğimizi cok iyi tanımlamamız gerekiyor. İstediklerimizi gerçekleşmişcesine yaşıyormuş gibi yapmalıyız ki isteklerimiz ile aynı titreşim frekansına gelelim.

 

Diyebilirsiniz ki Titreşimimizi yükseltmek için neler yapabiliriz?

 

Titreşimimizi hızlı ve kalıcı olarak yükseltmek istersek diyafram nefesimizi active ederek bunu gerçekleştirebiliriz.  Nefesin yüksek titreşimi bedenimizdeki titreşimi düşük enerjileri yüzeye çıkararak görünür hale gelmelerini sağlar. Bizi geren, strese sokan düşüncelerimiz,  travmalarımız, ofkelerimiz, kaygılarımız, gerginliklerimiz Nefes çalışmaları ile yüzeye çıkar ve  yüzeye çıkan bu durumları farketmekle birlikte dönüştürmeye de başlarız. Nefesin bedenimizde yarattığı yüksek titreşim enerjisi ile bedenimize kaydetmiş olduğumuz düşük titreşimli negatif enerjiler Rezonans yasası gereğince kalıcı olarak pozitife doğru yükselerek  evrilmeye başlarlar. Bedenimizin titreşimi, yüksek frekanslara yükseldikçe hayatımızda pozitif tecrübeler yaşamaya başlarız. İsteklerimiz, beklentilerimiz gerçekleşmeye başlar.

 

Sonrasında tek yapmamız gereken sahip olduğumuz bu enerji alanını korumak. Kendi rezonans alanımızı korumayı başardığımızda her şeyle etkileşimde olan bu güçlü manyetik alanımız, bize istediğimiz her şeyi hayatımıza çekmemizi sağlayacak. Alanınızı korumak için Rahat, Huzurlu, Keyif dolu, Bolluk içinde bir yaşama Merhaba demek nefesinizin iyileştirici ve dönüştürücü gücünde  mevcut.

 

Sevgiyle,..

Ayşe Doğan

Rezonans Yasası